recenze

publikované Google recenze

Interiér velmi pěkná restaurace, která před nedávnem prošla kompletní renovaci. Úplně jsem to nepochopil jaký je vlastně její záměr.

Na jednu stranu je zde vydávají teplé jídlo sebou. Je zde ale i rozšířená terasa, která je zasklená, kde naleznete celkem příjemné posezení.

Hospoda na růžku: příjemné posezeníPříjemné posezení, příjemná obsluha a velmi dobré jídlo. Prostředí je situováno do prvorepublikového stylu městské restaurace. Je to zde velmi pěkné a útulné.

V dopoledních hodinách v neděli, zde nebylo úplně plno, resp. jsem byl jediný host, takže obsluha se mi plně věnovala. Paní byla velice příjemná. 

Řeznictví u Tomášů - TanvaldTak co se řeznictví týká, tak toto je jednoznačně nejlepší v Tanvaldu. Nejedná se o národní či nadnárodní řetězec, ale o menší rodinné řeznictví s několika vlastními prodejnami.

Ano, v supermarketu nebo v jejich republikovém poskytovateli řeznických služeb (Zeman) nakoupíte ledacos levněji a jistě tam mají i některé věci velmi kvalitní, ale tohle řeznictví má nespornou výhodu, že zde je kvalitní snad vše. Doposud jsem se zde nikdy nezklamal.

 

Jablonecké Sportisimo pro mě bylo jednoznačné zklamáním. Navštívil jsem tuto prodejnu s mojí maminkou. Chtěl jsem si koupit nějaké boty a zároveň vzít maminku do moderního velkého obchodu.

Co do počtu zákazníku jsme zde byli sami a personál tím byl v jasné přesile. Jsem rád, když v krámu není moc zákazníků. Personál má prostor se vám věnovat a většinou to tak i zafunguje. Ne tak ve Sportisimu v Jablonci. Děvčata byla vysloveně otrávená večerními zákazníky, takže "ochota" byla spíš důsledkem donucení.